
Då och då blir jag kontaktad för att uttala mig om spa i olika sammanhang. I december var det Sveriges radio som hörde av sig, för ett par veckor sedan Annette Lefterow för 1,6- och 2,6-miljoners klubben, nu är jag aktuell i senaste numret av Kök & Bad Extra.
Där har jag blivit intervjuad om hemmaspa och vad jag tycker att man ska satsa på för att skapa sin egen spa-oas hemma. Placering, produkter, faciliteter med mera är exempel på sådant jag ger tips om.
Står du kanske själv just nu i startgroparna för att göra om hemma och drömmer om ett eget hemmaspa kanske något av mina råd kan vara en hjälp på vägen. Exakt vilka svar jag ger kan jag inte avslöja här men ge dig ut i butik och köp numret! 🙂